Geen producten in je winkelmand.
Beschrijving
Hamaki-Ho unconstructed colbert
Modieus ongevoerd vest colbert van Hamaki-Ho. Dit colbert is volledig unconstructed uitgevoerd, dat wil zeggen dat er geen enkele vorm van voering of vulling in het jasje zit. Dit geeft het product de look van een colbert maar met het draagcomfort van een vest. Dit jasje heeft een moderne slanke slim fit pasvorm met een korte lengte en een slanke mouw.
Kleuren en details
Dat dit jasje een echte eyecatcher is zie je meteen. De basiskleur antraciet word goed uitgelicht door het rode ruitpatroon op de voorkant. De details zitten deze keer in de opgestikte zakken aan de voorkant en de kleine rugsplit aan de achterkant. De 2 knoops sluiting geeft het jasje zijn moderne eigentijdse model.
Materiaal
Dit jasje is gemaakt van een lekkere warme stof die een vilt look heeft. Het materiaal bestaat uit 38% wol 38% acryl en 24% polyester. Deze mix geeft het jasje een stoere winterse uitstraling maar zorgt er tevens voor dat de stof goed in model blijft en lang mee gaat.
Extra informatie
Kleur | Grijs, Rood |
---|---|
Maat | 48 (confectiemaat), 50 (confectiemaat) |
Merk |
Zelf een review toevoegen
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.